sobota 31. ledna 2015

A teď už to víš. Vítej v krajině volby.

Ta pravda je nelítostná: tak dlouho jsme vyčerpávali půdu a dávali ji "injekce" až jsme ji zcela vyčerpali. Na první pohled se nic neděje. Přece celé hodiny můžete jet kolem jednobarevného pole a ty rostliny tam jsou. Dokonce vypadají statně a jsou velké. 

Uvnitř je všechno jinak. Jsou nutričně chudé. Ještě před několika málo desetiletími stačilo zdravě jíst a tělo mělo dostatek všech potřebných látek. Ta doba je pryč. A tak musely přijít zelené potraviny, z těch posledních nejčistších míst na Zemi, abychom mohli obnovit původní rovnováhu.Foto autor. Pult v bistru Bella Strada, Křižíkova 66

Řeknu to ještě takto:
I zdravý člověk při zdravém životním stylu, má svou antioxidační hladinu nižší než by měl mít. V jednotkách desítek procent. Můžete být i na polovině, pokud jsou v rodině opakovaná závažná onemocnění.

Jde tedy o poměrně novodobý proces a stále je třeba "pionýrů," aby nesli tyto informace ke každým uším. Třeba budete první, kdo to vysvětlí vašemu lékaři. Sdílej to poznání a staň se součástí revoluce.

Zelený ječmen je extraktem z asi dvoutýdenních rostlinek, které se za studena vymačkají, syrovou, "raw" cestou, a tak je získávána drahocenná rostlinná míza.

Máme smaragdově zelený nápoj, který je při nízké teplotě šetrně usušen a to pro zachování především jeho enzymatické hodnoty.

Lžička takto usušeného extraktu zalitá šálkem vody způsobí ve vašem těle antioxidační tsunami.

Zvláště budeme sledovat látku, kterou v roce 1992 objevil japonský profesor Toshihiko Osada. Seznamte se: glykosyl isovitexin. Vymyká se všem číslům a statistikám. Zdá se, že se narodil přímo proto, aby geniálně snadno prostupoval všemi buněčnými membránami. Chudák vitamin E, jeho se dostane do nitra buňky asi 500 x méně.

Jsme uvnitř buňky a je tu s námi nadupaný Mr. Glykosyl. Není na co čekat. Okamžitě zahájí svou antioxidační aktivitu. Radujme se. On tak činí zevnitř buňky. Dochází k její vnitřní obnově. Buněčné jádro získává ochranu, celá buňka sílí a tím i celý člověk. Revitalizuje se a mládne.

Zkuste se léčit postřikováním se zázvorovým čajem. Všichni víme, že teprve zevnitř to bude jiný šálek čaje.

Zelený ječmen je rostlinou holistického léčení. Léčí celek. A i sám je komplexní. Obsahuje nesmírně širokou paletu všech potřebných látek k našemu plnému zdraví. Posiluje naše buňky tak, že nemoc nemůže využít žádné slabé místo k ataku. Zánět se neuchytí. Imunita nepovolí. Alergie se nerozjede. Ekzém nevypučí.

Je zásaditý a odkyselí. Tento příjemný efekt jsem cítil okamžitě.

Milion cukrovkářů 2. typu je léčitelných. Ječmenem.

Podpůrná léčba onkologických onemocnění doložena. Volné radikály, způsobující oxidační stres, mají v těle celé volné pole, pokud na něm ještě nehrají svou hru antioxidanty. Pozor, nepoužívat ale při ozařování!

Celková revitalizace organismu může dospět, až k "zelenému miminku." Kůra platí i pro muže! Pozor, maminky na ječmenu mají po kojení superaktivní miminka. Chvilku neusne. Působí v něm síla přírody. Uchovaná živost.

Trávení se upravuje, již za tři týdny máte jiný krevní obraz. Krásnější:) Detoxikace může být pozvolná i nabrat rychlejší obrátky.

Chlorofyl zaceluje. Nejlepší mast? Ječmen s trochou bambuckého másla. Opar, aft, poranění se rychle spraví. Můj opar místo deseti dnů je tak vykoukl na 48 hodin.

Unikátní synergie vznikne s kombinací sladkovodní řasy Chlorelly. Ječmen nemá vlákninu. Řasa ano. Každý jsme jiný, každému bude něco jiného vyhovovat.

Můžete si zase jít koupit hromadu zeleniny do obchodu, ale pokud není ze zahrady či bio, kupte si raději zelený ječmen, v jednom balení tak získáte zeleniny celý vagon.

Ušetřili jste čas a peníze. 

Máte "žravější" období, příliš masa, sladkého a nemůžete si pomoci? Dodržujte zelený režim. Zabráníte těm největším škodám.

A jeden den se stane něco velmi užitečného a vzácného. Zelený ječmen si vás vychová k obrazu svému a povede vás novou, moudřejší cestou. Sáhnete pro něco v obchodě a zase to položíte zpět. "Něco" vám to už nedovolí.

Je to nádherný okamžik osvobození se od systému komerčního pěstování potravin. Už máte svůj "nos." A ten prokoukne každý obal. Drtivá většina pOtravin vám přestane vonět. Už vidíte dovnitř. Systém samozřejmě nemá žádný zájem, abyste tohoto bodu dosáhli. Systém vám to obarví, zvýrazní a uchová, tak dlouho, dokud se to neprodá. Systém ví, že prodává nalakovou chudobu, proto útočí cenou.

"Když budou zobat levně, nebudou koukat po kvalitním."

Tento systém je nazýván neudržitelný. Země už nemůže, monotónní krajina už nemůže a my lidé? Už nemůžeme. Plníme ordinace a dostáváme od systému prášky. A tak jsme také práškováni. Kruh se uzavírá. Vedlejší účinek: kolaps životních funkcí člověka a planety. Že je to na zbláznění? Vezměte si prášek.

Vystupte ze systému. Prohlédněte. Vraťte se k bylinám, udržitelnému hospodaření, odebírejte plodiny od malých farem, hledejte kvalitu a opusťte vaše šuntové Já. Jak uvnitř, tak na povrchu.

Poctivých potravin stačí menší množství. Šunt je prázdný a jen zatíží váš trávící systém. A hlavně: osvobodíš se z pasti, do které jsi byl vsazen. Možná jsi o ní do teď nevěděl. 


Sorry. Teď je to na Tobě. 


________________________________________________________

Text vznikl před půlhodinou pro Čajbus, ale nakonec mi přišel zcela "blogový."

K ječmeni jsem se dostal synchronní cestou, to je, že jsem to nebyl já, kdo se po něm pídil, ale že jsem jednoho dne dostal jistou zprávu. Díky Hanko:)

Přemýšlíte, která synchronicita je ta pravá? Je to ta, kterou nehledáte, ale která přijde sama.

Rostliny jsou mocná medicina, navyšují náš potenciál až o třetinu. To je úžasné číslo, to už je rozdíl v kvalitě života. Specializuji se na tři nejmocnější energizéry světa, japonskou matchu, korejský ženšen a ječmen. A objevuji další. Rostlinám se věnuji od roku 2001 profesionálně, garantuji kvalitu a servis. 


Uvnitř eshopu Čajového vozu najdete energii, radost, štěstí a zdraví! A také tak trochu jiné popisky. Zasílám do druhého dne. Nechte si chutnat! :) 

www.cajovyvuz.cz


Komentáře

Žádné komentáře:

Okomentovat