neděle 31. ledna 2016

Zlatý elf s křídly

Zlatý elf s křídly, dimenze 14 D. Magie: ne. 

Elfové se rádi baví, vegetariánství nikdy nebude jejich údělem, potřebují pohyb, milují hudbu a umění. Jsou přímí v komunikaci, s drsnějším smyslem pro humor, jsou odolní a vytrvalí a cestu tady na zemi si užívají, každá zábava dobrá. Také vidí svět v širších souvislostech, holisticky. 

Přišli sem bojovat za světlo, pravdu a čistotu proti temnotě. Prorážet cestu pro ostatní a udržovat rovnováhu.

A tak jsem pochopil, proč jsem si v MHD cestou na akci sedl zde:
(každé sedadlo mělo jiný text)


Já vím, je to srandovní a chvíli jsem se rozmýšlel to sem dát. Není to typologie podle Junga. Ale všechny ty informace mně pomohly. Nadsázku ve výše uvedeném, prosím, odečíst. 

Tak se stává nástroj, který není úplně podle vašeho gusta, funkční. A jako každá typologie je obrazná, jsou to jen zástupné názvy, zkratky, symboly pro nějakou skutečnost, kterou chceme popsat. Proč ne. A navíc je to poetické. Pokud byste dali přednost označení. Bytost No. 22E/světlo/zlatá, typ 16D, prosím. 

O co jde? Asi první, nebo rozhodně nejznámější se stala "klasifikátorka" Doreen Virtue. A protože česko-slovenský národ je prý vysokovibrační, máme tady domácí český zdroj podobné klasifikace, dokonce který jde ještě více do hloubky. 

Může platit, že čím vyšší vibrace, tím rychlejší pohyb životem. 

Učit se nějakou životní lekci (nebo pracovat, nebo meditovat v jednom stylu, nebo sledovat jeden druh filosofie) dvacet let na jednom místě? To vám nepůjde.

Čím vyšší vibrace, tím vyšší pnutí. 

Může to malinko drhnout vůči zbytku společnosti. Společnost bude vždycky "hladová" po vyšší vibraci a to tě může stáhnout. Proto člověk "3D" tady může být spokojenější než ty, sebevědomější a může se mu dařit lépe realizovat jeho sny (i když je to "jen" stavba rodinného domku), protože se pohybuje v realitě, která mu vibračně odpovídá a podporuje ho. Pro ty ostatní můžeš být, stejně jako oni tak trochu pro tebe - blázen. 

Tvůj život se bude na věky skládat z up and down cyklů: 

Protože chceš stále dál a výš, dostaneš se tam, překlapneš vibrace o nějaký ten level výš, ale tvé vědomí bude potřebovat nějakou dobu, aby se s tím vyrovnalo, nemluvě o tělu, které právě tráví párek. Přijde korekce, někdo tomu říká držkopád. Ale jinak než tímto postupným prorážením a zkoušením to nejde. Tak si tvoříš nový standard. 

Čím vyšší vibrace, tím větší citlivost. 

Jak vám poroste a bude se zvětšovat vaše energetické pole, bude stále jemnější. Ne každý z minulosti do něj bude ještě pasovat. Záchvaty zbavit se nějakého oblečení. Změna jídelníčku. Poslouchání rozpravy u stolu, o kterého už nikdy nepochopíte "o co go". Nejste hloupí, jen jste vibračně jinde. Prostě hrůzy nebo klady prezidenta jdou mimo vás. Potrvá třeba měsíc než někoho potkáš a najednou, lup, vaše pole se propojí a prokecáte spolu celou noc. Aha, najednou zas tak hloupí nejste.

Citlivost se v jistém bodě protíná se slabostí, a dále je dobré ji už nepodléhat. 

PS: Celkově vibrace duše nahoru dolů nic moc neříká. Účelem je tady být šťastný. Pokud jste happy 3D osoba, jste pro zemi o dost lepší kotva a výhra, než rozstřelená nejzlatější Kráva 22D, pardon. 

PS 2: Možnost získat svou typologii a mnohem víc získáte na pravidelně vyprodaných akcích Ivy a Martina Uhlířových. www.benodis.cz

________________________________________________________

Nové video: Iluze ega, iluze oddělenosti. Co se stane, pohlédneme-li dovnitř?
Komentáře

Žádné komentáře:

Okomentovat