pátek 2. srpna 2013

Jak jsem se trhnul od 99,9 % společnosti. Nechtěl jsem. Udělala mi to kniha Trhák.

Jsem naprostý eXoterik. Potřeba vnitřní vize je důležitá, ale ukážu vám, co se stane, když ve "vizích" zakotvíte.

Chodíte na koupaliště, lehnete si do trávy a intenzivně pracujete na své vizi. Chcete se vykoupat. Dáváte tomu opravdu hodně. Na semináři vám řekli, že manifestování je zdrojem všeho. Časem, protože v tom začínáte být opravdu dobří, vás naplní takový zvláštní pocit pýchy. Ne, že by ostatní byli úplně blbí, ale zkrátka vy jste tak nějak zasvěcenější než ti okolo vás. Manifestujete totiž mnohem více než kdokoliv a to vám pochopitelně dává náskok. Večer se vracíte z koupaliště a ve vzácných okamžicích záblesků reality si všímáte, že spousta lidí má mokré plavky a ručníky. Je to tvrdé, ale je to tak. Ti lidé se normálně koupají. Neurčitě se usmějete a druhý den si přivstanete, je třeba více vnitřně pracovat na vaší vizi, že jednou se určitě vykoupete.

Je to jako v tom vtipu:
Začal jsem se cvičit v pokoře. Víte, začínám v tom být docela dobrý. Možná nejlepší na světě.

Já vím, že to bolí. Ale přišel čas pochopit, že musíte konat. Manifestujete bohatství a úspěch? Super a co dovážíte? Absolvovali jste ten kurz účetnictví? Nasmlouvali jste si prezentační schůzky na celý měsíc dopředu? Rozjeli jste to truhlářství?

Exoterik je vždy o krok před esoterikem, protože on už zhmotňuje své vize, koná.

O kom se učíme ve škole? O těch největších eXotech! Kdyby se neprojevili navenek, nikdo by se o nich nedozvěděl.

A tak vyjděte z vaší vnitřní krajiny a postavte něco reálného ve vnější krajině. To je skutečná manifestace.

Udělal jsem takový pokus, vzal jsem knihu Trhák Jiřího Vokáče Čmolíka na co možná "nejduchovnější" akci a sledoval, co se bude dít. Řeknu to rovnou, málem jsme se porvali.

Samozřejmě, že ji občas někdo poznal. Ne, nečetl, nesedl mu ten týpek. Vysvětluje mi, že on jezdí jen na akce, které jsou zadarmo. Prý, také, co se asi sejde za lidi na akci, která je výdělečná?

Protože nesouhlasím, spíše vůbec nerozumím, trpělivě, s úsměvem Buddhy ukáže na velké BMW opodál a řekne, že to je ta chyba, vidíš, tam se žene ego, to je špatné. Prý on tohle již má za sebou, je dál ve svém vývoji.

Ptám se, zda si je jistý, zda toto BMW je získáno špinavou cestou a jen pro potřeby ega a on odpoví, že samozřejmě. Prý by se měli vyrábět jen unifikovaná auta, levná, aby nedošlo k takovým extrémům.

Používá výrazy jako bohatci, svinský prachy, nespravedlnost. Zmíním slovo komunismus a on bez váhání přikyvuje. Jenže asi dalších šest lidí s ním. Opět nesouhlasím a napětí mezi námi roste takovým tempem, že se na poslední chvíli korektně domluvíme, že se na tom místě, kde právě stojíme, prostě otočíme a rozejdeme se.

Mám zježené chlupy, husí kůži a mrazí mě po těle.

Opouštím skupinu a čtu si knihu uvnitř budovy. Zpráva o mě se rychle roznesla a již nejsem vítán tak širokými úsměvy jako dosud. Několik lidí se mi vyhýbá.

Dávám se do řeči s mužem, který je mi hodně sympatický, spřátelíme se. Později narazíme na téma peněz a nestačím se divit. Prý by měli všichni dostávat od státu základní příjem, aby nebyly sociální nerovnosti. Mluví tak dlouho a špatně o penězích, že začínám být zvědavý, co dělá. Nic, živí mě manželka, má mnohem větší příjem, vždycky si jen řeknu o peníze, když potřebuji. V padesáti letech si říká o peníze, jako dítě u rodičů. Jeho slovník je ještě silnější, říká hajzly prachy. Mám ho rád, bylo mi s ním fajn, jen jeho finanční gramotnost je rovna 0.

A tak pozor. Učitel, který vám pomůže najít cestu k rodičům, nemusí umět třeba vztah k ženám. Nebo vám někdo pomůže s vaší ochablou životní energií, ale i třeba ten nejslavnější guru může být naprosto nevědomý v otázce peněz. Neučte se od něj to, co sám neumí. To, že vám hodně v něčem pomohl, neznamená, že ho musíte následovat ve všem. Dokonce to může být pro vás i nebezpečné.

A tak jsem si uvědomil, co se mi stalo. Knihu jsem si přečetl spolu s 15 000 Čechy a Slováky. To je 1 promile obyvatel bývalého Československa. Vím, jak funguje lidský mozek, jak je to ve skutečnosti se svobodnou vůli, znám, jak funguje kruh přesvědčení a jsem zásadně poučen o zacházení s penězi. Vše doloženo těmi nejnovějšími vědeckými výzkumy. Přes unikátní kód v knize sleduji převratná videa, které mě uvádějí ještě hlouběji do problematiky. Koučuju sám sebe. V knize jsou otázky a musím makat. Co se vlastně stalo?

Ta kniha mě zvedla a vlastně dost surově oddělila od 99,9 % populace v Čechách. Kamkoliv vkročím, budu jediný z tisíce, kdo je VÍCE informován a kdo může mít dokonce problémy s těmi, kdo se ještě pohybují ve světě "před Trhákem."

Kniha mě také dost vyprovokovala a rozhodl jsem se ověřit jistá tvrzení o schopnostech mozku na vlastní kůži a tak jsem si připnul čelenku EEG a pokusil se, zda opravdu je možné dát jen silou mysli do pohybu nějakou hmotu. Video je z elektrárny Dukovany, do konce prázdnin si takovou "jogínskou" frajeřinku můžete vyzkoušet i vy. Je to strhující mentální přetlačovaná, jakoby se mezi mnou a mým partnerem přímo vytvářelo pole nějaké zvláštní síly.Komentáře

11 komentářů:

 1. Kamile BOMBA!!! Moc děkuji za tvůj "článek"
  Péťa V.

  OdpovědětSmazat
 2. Super článek. Dobrá práce jen tak dál. S pozdravem Pavel

  OdpovědětSmazat
 3. Bravo Kamile!Už ovládáš mozek. Tak teď ještě srdce, kůži, ruce, játra, plíce... a budeš o kousek dál, zase více :-) Pěsti drží Metuje

  OdpovědětSmazat
 4. Díky moc Metuje. Mozek je spojen se srdcem svazkem neuronů, je to propojené, mozek má tak vliv na srdce a srdce i na mozek. Jen to občas mezi nimi zajiskří, že? :)

  OdpovědětSmazat
 5. Jo Brácho Ty Chlape Zlatej

  Jsem Oslněný
  Karel Huška

  OdpovědětSmazat
 6. Odpovědi
  1. Ahoj Kamile ,děkuji Ti moc za postřehy odjinud,jsou velice zajímavé.. kde se práve nachazis?..škoda že jsme přišli o cajovnu,vid ?jinak ten Trhák je docela nasvih ,že ano ,mám totiž rád pravdu a pokud je pravda třebas i trilogie od pana Walshe je to největší mazec na světě .měj nádherné dny a někdy a ahoj .Milan švec

   Smazat
 7. Ahoj Milane, rádo se děje. Také díky. Kdepak, žádná škoda, už jsem z čajovny vyrostl, ale čaj mne neopustil. Pravdu máme rádi všichni, jen jestli pravda má ráda nás? :)

  OdpovědětSmazat