čtvrtek 28. května 2015

ZROD PERLOVÉ REVOLUCE: PERLORODKA

Nejčastější dotaz: Co je s knihou Synchronní svět?

Vydání jsem připravoval k 31. 3. 2015, ale kniha měla své tempo. Už jsme pracovali na webových stránkách, nebyl jsem sice spokojen s vizí, se kterou jsme práce začali, ale říkal jsem si - mám termín, půjdu za ním. A v hlavě měl jediné, proč kniha samotná, napsaná v roce 2012, obsahuje vizi, která se jmenuje Perlová revoluce? Odjel jsem na seminář Tonyho Robbinse, dostal tam pořádnou šlupku a přede mnou se začal objevovat pevný tvar té vize.   


Představuji vám poprvé obálku knihy Synchronní svět

Bylo to jako když dlouho zadržujete něco co chcete říci, jednoho dubnového večera jsem založil soubor s názvem Perlová revoluce a strávil tři dny a tři noci neustálým psaním. Kniha má konečně své místo, do kterého se sama zasadila před třemi roky. Je nástrojem Perlové revoluce. 

Poučení: někdy mají věci své tempo, někdy je třeba je nechat uzrát, člověk míní, Bůh (Vesmír, Tao, Synchronicita, Self) mění. 

Co je to Perlová revoluce? 

Je to osobní proměna každého z nás, cesta za svou vnitřní perlou, symbolem čistoty, cesta v archetypu Hrdiny za sebou samým, za svou misí a nejvyšším osudem. Je tu naše Plná verze, čeká na nás a neustále nás vyzývá, abychom se vydali na cestu. 

Jak nás volá a vyzývá?

Hovoří k nám skrze synchronicitu. Využívá všechny možné synchronní projevy, aby vaši cestu (člověk míní) nasměrovala tam, kde je váš nejvyšší proud a realizace (pánbůh mění).

Můžeš mi to přiblížit?

Je tu osobní navigační systém, který má kapacitu nám v každém okamžiku poskytnout odpověď na jakoukoliv otázku. Ten systém je kalibrován pro každého zvlášť, je to jako osobní facebooková zeď do které nevědomí (vyšší Já, vesmír, Bůh) vkládá hodnotné odkazy, které poukazují na nové možnosti a cesty.
Cíl kalibrace: naše Plná verze, naplnění našeho Nejvyššího osudu.

Proč jsem o tom nikdy neslyšel?

Současné paradigma nemá pro takový systém funkční mapu. Synchronicita běžně překračuje lineární tok času, data předává kvantovým způsobem, nejčastěji v holistickém formátu. Jsme tak vycvičeni v pohybu v levohemisférovém světě, že vnímání Celku je pro nás obtížné. 

Konkrétně prosím? 

Především se příliš spoléháme na psaný text, jednotlivá písmena se vyvíjela od počátečních celých obrazů, celých symbolů až postupně ustrnula ve zkratce litery písmen. Je třeba znovu rehabilitovat obraz, symbol, jenž spolu s psaným textem utvoří novou holistickou řeč, Všeřeč. 

Dále je třeba definitivně a nahlas odsunout staré paradigma ve všech důležitých oblastech jako je věda, zdravotnictví nebo školství. Dostáváme se do neudržitelné situace, kdy stále větší počet lidí se již přesunul do nové formy uvažování a zacházení se světem. Staré "sysifovské" pojetí světa je tu udržováno prakticky jen ekonomickou silou, což je samo o sobě silná pozice, mající vliv na média, vědecké granty, systém vzdělávání či koncepci zdravotního systému. Přesto jde o končící garnituru, která přestává mít většinové zastoupení. Nejde o jejich "defenestraci", ale o jejich otevření a nabídku ke spolupráci, aby se spojil "text s obrazem", aby se spojil praktický a racionální svět levé hemisféry s holisticky uvažujícím, intuitivním světem té pravé. Rozum umí vytvořit atomovou zbraň, moudrost by ji ale nikdy na sto tisíc civilistů nepoužila. 

Jaké jsou nástroje Perlové revoluce?

Revoluce je rychlá evoluce. Žijeme v době, ve které lze realizovat za jeden rok, během jediného dne, osobní proměnu, která dříve trvala celý život. Nebo i několik životů. Ať se opřeme do prvního pilíře, o který se mylně opírá zdejší západní svět. 

(Platí zákon zachování energie, jsme věčné bytosti, co se nerodí ani neumírají, jen se zde na zemi během života "vyzáříme". Pokud se soustředíme na jednotlivé "kapky" oceánu vědomí, zdá se nám, že jsme to my a že se opakovaně individuálně rodíme, ale je to spíše obráceně, oceán všeho vědomí a stvoření je naší pravou podstatou, zde není žádné individuální vědomí, ani osobní vzpomínky. Je otázkou nakolik "osobní" je pak každá nová kapka - inkarnace.)

Prvotní iniciací, která bezpečně uvádí do vortexu inteligentní synchronicity, je právě kniha Synchronní svět. Ctí zásadu J. A. Komenského škola hrou, vlastní uvedení do světa synchronicit proběhne jakoby mimochodem. Pro zájemce o hlubší porozumění tohoto fenoménu připravujeme e-book. Synchroshop je zase intenzivní jednodenní trénink zaměřený na zvýšení flow v životě. 

Kladivo na staré paradigma je dokumentační projekt 10000 okamžiků. Ve východní terminologii se tímto číslem vyjadřuje "velmi mnoho až nekonečno." Jde o to, že na tomto světě se reálně ve hmotě stalo již nekonečně mnoho prolomení starého paradigmatu. Prakticky v každé rodině je příklad něčeho neobvyklého, příběh zvláštní shody náhod, nečekaného uzdravení, zvláštní druh transformačního zážitku nebo jen milý příběh ukazující na moudrý a laskavý chod vesmíru. Tato "prolomení" mají jedno společné. Nelze je racionálně vysvětlit. Asi jako když se vědci pokouší vysvětlit, že chůze po žhavém uhlí je možná, protože se vám ve stresu zpotí noha. 

Co je cílem spuštění webu Perlové revoluce?

Je to změna paradigmatu a iniciace obrovské vlny (vortexu) synchronicit, ve kterém dojde k přirozenému propojení stejně naladěných lidí. Vytvoří se tak vědomá síť. Nová síť lidí, žijících a tvořících v souladu s kosmickým plánem, vyjadřující svými činy přání Celku. Někoho vír synchronicit dovede z kanceláře do deštného pralesa, dalšího zase přivede naopak z "pralesa do kanceláře." Každý tu máme svůj Úkol, každý jsme sem přišli s výzvou naplnit tento svět tím nejlepším ze sebe. Nudná práce, rutina ubíjejícího stereotypu, případně stres z hypotéky vám kohoutky nespoutané, rozvířené kreativity neotevřou. Jak stojí na obálce knihy Synchronní svět:

"Vydejte se na cestu, jste někdo jiný, než vám řekli. Váš potenciál je neomezený."

Přepnout na synchronní režim mohou také firmy, vlády nebo celé národy. Pokud tak neudělají, klesnou na významu nebo zaniknou. 

Jaká je vize synchronního světa?
  
Jde o obsáhlou vizi, kterou končí kniha Synchronní svět, představuje nové paradigma v krátkých praktických bodech. Jednoduchým porovnáním s vaší realitou ve vztazích, ve vašem povolání a v dalších oblastech vašeho života, zjistíte nakolik jste již nakročili do nového světa, který jistě a nezadržitelně prorůstá do toho starého. Třetí tisíciletí budu tisíciletím synchronicity. 

Kdy bude Perlová revoluce spuštěna?

Nejpozději v posledním čtvrtletí tohoto roku. Doporučuji sledovat facebookové stránky Synchronicity, kde na rozdíl od tohoto blogu je denní provoz. 
_____________________________________________________________

Nové video Synchronní planeta, diskuze s Antonínem Baudyšem o synchronicitě, první díl. Otázka zní: Jestli to tady všechno nezměnit?" 
Pořádalo a díky patří: http://labyrint9.cz/Komentáře

4 komentáře:

 1. NA OKRAJI, NA BŘEHU
  HRANICE ROZESTÁLY
  MÍSÍ SE OHEŇ V LEDU
  PROSTOUPÍ VŠECHNY SÁLY

  MOCNÍ SE VE SVÉM STŘEDU
  AŽ VZKLÍČÍ V JASNÝ PLAMEN
  VŠE ZAPOJÍ SE V JEDNU
  SÍLU ZE ZDROJE ÁMEN

  OdpovědětSmazat
 2. Ahoj Kamile,

  Díky za článek, Moc mě to zaujalo.

  Měj se pěkně

  OdpovědětSmazat
 3. Ahoj Davide, díky, ať se Ti daří. Těším se, až se potkáme.

  OdpovědětSmazat